سواحل مازندران، مرگبارترين سواحل كشور

خزر در 6ماه، 307 تن را بلعيد/ مردان بيشترين قربانيان دريا

سازمان پزشكي قانوني از مرگ 307 تن بر اثر غرق‌شدگي در آب‌هاي سه استان شمالي در 6 ماه خبرداد.

در تابستان امسال 222 تن در سواحل درياي خرز به‌دليل غرق‌شدگي جان خود را از دست دادند كه اين رقم در مقايسه با مدت مشابه سال قبل كه تعداد جان‌باختگان غرق‌شدگي در اين سه استان 154 تن بود، 44.1 درصد افزايش يافته‌ است.

همچنين از كل غرق‌‌شدگان تابستان امسال در سه استان گيلان، مازندران و گلستان 200 مرد و 22 ديگر زن بودند و در اين مدت بيشترين ميزان غرق‌شدگي با 104 فوتي در مرداد ماه ثبت شده‌ است.

از نظر محل غرق‌شدگي نيز بيشترين موارد غرق‌‌شدگي تابستان امسال استان مازندران با 42 مورد در سواحل محمودآباد،‌ استان گيلان با 20 مورد در سواحل رشت و استان گلستان با شش مورد در سواحل بندرتركمن اتفاق افتاده‌ است.

رشد 44 درصدي غرق‌شدگي سه استان در شش ماه

مرگ و مير ناشي از غرق‌شدگي در شش ماهه امسال نیز در سه استان گيلان، مازندران و گلستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 44 درصد افزايش يافته است.

در نيمه اول امسال 307 تن در سه استان گيلان، مازندران وگلستان بر اثر غرق‌شدگي جان خود را از دست دادند، اين رقم در مقايسه با مدت مشابه سال قبل كه آمار فوتي‌هاي ناشي از غرق‌شدگي 210 تن بود،‌ 46.1 درصد افزايش يافته‌ است.

بر اساس اين گزارش از كل فوتي‌هاي غرق‌شدگي در شش ماهه اول امسال 275 تن مرد و 32 تن زن بودند، همچنين 109 تن از افراد فوت شده در سن 21 تا 30 سال قرار داشتند كه 35.5 درصد كل غرق‌شدگان را دربر مي‌گيرد.

در شش ماهه امسال استان مازندران با 182 فوتي بيشترين ميزان مرگ ناشي از غرق‌شدگي را دارد و استان‌هاي گيلان با 92 فوتي و گلستان با 33 فوتي در رتبه‌هاي بعدي قرار مي‌گيرند.

در نيمه اول امسال ميزان غرق‌شدگي در مرداد ماه با ثبت 104 فوتي بيش از ديگر ماه‌هاي سال بوده كه 70 تن آنان در سواحل استان مازندارن، 28 تن در سواحل استان گيلان و شش تن در سواحل استان گلستان غرق شده‌اند./ایسنا

 تاريخ : | | نویسنده : vandish |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.