اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

باهنر: هاشمی دقت کند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای هاشمی و کسانی که از انتخابات آزاد را مطرح می‌کنند دقت کنند تا آب به آسیاب دشمن نریزند.

 محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری درباره ادعای آزاد نبودن انتخابات توسط برخی خواص، گفت: مقام معظم رهبری لب کلام را فرمودند؛ برخی‌ از خارج نشین‌ها هستند که مخالف نظام‌اند و حرف‌های درباره عدم سلامت انتخابات می‌زنند اما هشدار مقام معظم رهبری به کسانی بود که در داخل با بی‌توجهی از واژه انتخابات آزاد استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه افرادی که در داخل از واژه انتخابات آزاد استفاده می‌کنند باید مراقب باشند و به هشدار مناسب مقام معظم رهبری توجه کنند، افزود: تاکنون انتخابات متعددی در کشور برگزار شده که همه آن سالم بوده است؛ بعضا در انتخابات ایران، یک دولتی انتخابات را برگزار کرده که دولت مخالفش پیروز شده است.

باهنر خاطرنشان کرد: مسئولان باید مراقب باشند و از کلید واژه انتخابات آزاد استفاده نکنند، چرا که ممکن است این کلید واژه به واژه غیرهنجار تبدیل و در آینده مسئله‌ساز شود.

وی در پاسخ به سؤالی درباره تاکید هاشمی رفسنجانی بر کلیدواژه انتخابات آزاد، تصریح کرد: هم آقای هاشمی باید دقت کنند و از این واژه استفاده نکنند و هم مسئول اجرایی سطح بالا که از این واژه استفاده می‌‌کنند باید دقت کنند که آب به آسیاب دشمن نریزند.

باهنر با تاکید بر اینکه ادعای عدم سلامت انتخابات ایران ادعای نخ‌نما شده دشمنان انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: این بحث‌ها که انتخابات آزاد نیست بوی توطئه و فتنه می‌دهد لذا بهتر است حواس مسئولین جمع باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سلامت انتخابات ایران بر کسی پوشیده نیست و اظهارات خارج‌نشین‌ها هیچ تاثیری نخواهد داشت.

باهنر: مجلس تسلیم احمدی‌نژاد می‌شود 

محمدرضا باهنر درگفتگو با مهر، با اشاره به حضور رئیس جمهور در جلسه روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و با تاکید براینکه ما از این موضوع استقبال می کنیم، اظهارداشت: رئیس جمهور توسط معاون پارلمانی خود نامه ای به مجلس شورای اسلامی نوشتند و درخواست کردند که وقتی داده شود تا در مجلس حضور یابند ، ما نیز مطابق قانون اساسی و آئین نامه داخلی مجلس این درخواست را پذیرفتیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه حضور رئیس جمهور به منظور گفت و شنود است، ادامه داد: ما نیز از رئیس جمهور درخواست کردیم که بعد از سخنرانی خود به صحبت ها و یا سوالهای نمایندگان گوش دهد؛ تا جلسه مفید تری باشد.

وی با تاکید براینکه نمایندگان شرطی برای حضور رئیس جمهور در مجلس نگذاشته اند، گفت: ما شرطی برای حضور رئیس جمهور نداریم ؛ اما به ایشان اطلاع دادیم که نمایندگان هم قصد دارند در این جلسه صحبت کنند؛ خوب اگر احمدی نژاد بگوید من تاب تحمل شنیدن صحبت های نمایندگان را ندارم ما تسلیم می شویم.

باهنر، همچنین در پاسخ به این سوال که سخنرانی رئیس جمهور پیرامون چه موضوعاتی است، خاطرنشان کرد: آنچه که تا کنون گفته شده است عمدتا پیرامون مسائل اقتصادی است ؛ اما در هر صورت ما نسبت به حضور رئیس جمهور در مجلس نظر مثبت داریم.تاريخ : | | نویسنده : vandish |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.