* روزنامه « الشرق الاوسط » از ممانعت دولت مصر از سفر يكي از رهبران اخوان المسلمين مصر به لبنان براي اعلام همبستگي با حزب الله خبر داد. به نوشته اين روزنامه مقامات مصري ديروز از سفر « علي عبدالفتاح » از رهبران اخوان المسلمين به بيروت جلوگيري كردند. وي با اعتراض به اين اقدام رژيم مصر , گفت قصد دارد عليه دولت به دادگاه شكايت كند.

* منابع مطلع در منطقه خليج فارس گفتند : كاروان سنگين هوايي كه از يك ماه پيش شروع به انتقال بمب هاي سنگين و موشك هاي هوشمند ليرزي از آمريكا به قطر كرده بود همچنان به كار انتقال اين بمب ها ادامه مي دهد. اين منابع همچنين اعلام كردند : مبدا انتقال اين بمب ها هنوز مشخص نيست اما بمب هاي سنگين و موشك ها كه در پايگاه هوايي « الحميد » پياده مي شوند اخيرا به اسرائيل براي بمباران لبنان ارسال مي گردند. هواپيماهاي واي سي 14 و 15 و سي 5 گالاكسي كار اين انتقال را به عهده دارند و آمريكا با استفاده از پايگاههاي كشورهاي عربي , اسرائيل را تجهيز مي نمايد. اين گزارش مي افزايد دو فروند هواپيماي پيشرفته اف 22 نيز كه در ماموريت هاي عراق براي ارتش آمريكا بكار گرفته مي شدند از پايگاه هوايي الجابريه كويت به اسرائيل منتقل شده اند.

* شيوه در رفتن سربازان اسرائيلي از ميدان جنگ در برابر حزب الله , از وقايع به يادماندني تاريخ است . به گزارش سرويس بين الملل « بازتاب » , پايگاه خبري « العاجل » , خبرنگار روزنامه « الموندو » در گزارش خود از پادگان هاي ارتش رژيم اسرائيل نوشته است : ده ها نظامي ارتش اسرائيل , طي روزهاي مواجهه با رزمندگان حزب الله , دچار دردهاي شديدي در ناحيه شكم و معده شده و بسياري از آنها به علت ترس از رودررويي هنگام نبرد , دچار اسهال مي شوند. اين خبرنگار در ادامه نقل مشاهدات خود از پايگاه هاي نظامي اين رژيم در خطوط جبهه جنگ , مي افزايد : برخي از نظاميان ارتش اسرائيل , با شلوارهايي آغشته به ادرار و مدفوع از جبهه « مارون الراس » و « بنت جبيل » به پادگان باز مي گردند اما فرماندهان ارتش , دستور داده اند از انتشار اين گونه خبرها جلوگيري شود زيرا باعث تضعيف روحيه ساير سربازان مي شود. « الموندو » در ادامه با اشاره به اينكه صهيونيست ها سالها اين گونه تبليغ مي كرده اند كه ارتش آنها ارتشي شكست ناپذير است , تاكيد كرده است : صحنه هايي كه خبرنگاران « الموندو » در پايگاه هاي نظامي ارتش اسرائيل ديده اند نشان مي دهد آنها تنها سربازاني هستند كه توانايي شان فقط در اين است كه در شلوارهاي خود خرابكاري كنند و نه بيشتر. اين گزارش مي افزايد : بيشترين چيزي كه نظاميان اسرائيلي از آن واهمه دارند اين است كه با رزمندگان حزب الله , رودررو شوند; برخي از آنها هنگام بازگشت به پادگان اذعان مي كردند : « ما با رزمندگاني مواجهيم كه اگر نگوييم افسانه اي هستند اما دست كم جنگجوياني بسيار نادرند. » بعضي از آنها هم پس از بازگشت از جبهه نبرد , مي گويند : « ما در جبهه گيج مي شويم و نمي دانيم دشمن كجا كمين كرده است ; انگار با اجنه مي جنگيم . » اين روزنامه در ادامه آورده است : برخي از نظاميان اسرائيلي با تمارض در صحنه نبرد , از امدادگران مي خواهند تا هرچه سريعتر آنها را به بيمارستان و خارج از صحنه درگيري منتقل كنند اما پس از انتقال به بيمارستان , كاشف به عمل مي آيد كه آنها تمارض كرده اند تا از معركه بگريزند. « الموندو » مي افزايد : بسياري از سربازان ارتش اسرائيل در جريان درگيري با مبارزان حزب الله , به بيماري هاي هيستريك و حملات رواني و تيك هاي عصبي مبتلا شده اند. خبرهاي دريافتي حاكي است انتشار اين گزارش و گزارش هاي مشابه , خشم فرماندهان ارتش اسرائيل را برانگيخته و آنها را ناچار به اعمال سانسور بيشتر و منع دسترسي خبرنگاران و عكاسان و تصويربرداران به جبهه ها كرده است .تاريخ : | | نویسنده : vandish |
رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
سامانه جامع مشاغل شهرری
بوتاکس چگونه تزریق می شود؟
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
روش انتخاب اسباب بازی برای کودکان
اسباب کشی توسط اتوبار و باربری تهران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.