فارس: مجمع روحانيون مبارز طي بيانيه‌اي رسمي از نامزدي ميرحسين موسوي حمايت كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مجمع روحانيون مبارز، اين مجمع بيانيه‌اي را مبني بر حمايت از موسوي منتشر كرده كه متن اين بيانيه به اين شرح است.

بسمه تعالي

باز هم نوبتي ديگر و فرصتي تازه فرا رسيده است تا مردم در سرنوشت انقلاب و ميهن اثري تعيين كننده داشته باشند. نقش ممتاز مردم در نظام و كشور و مديريت آن مهمترين دستاورد انقلاب شكوهمند اسلامي است كه به بركت آن ملت بر سرنوشت خود حاكم شده است و دفاع از انتخابات آزاد و سالم و پرشور دفاع از يكي از اصلي ترين مباني انقلاب ماست.

روزنه اي روشن به سوي آينده اي پديدار گشته است كه درآن شاهد اصلاح و بهبود روندها و رويه ها و سياستهاي نادرستي باشيم كه در صورت تداوم مي تواند خداي ناكرده براي كشور و انقلاب و تامين حقوق مردم زيانهاي غير قابل جبران داشته باشد.

مجمع روحانيون مبارز در آستانه انتخابات دهم رياست جمهوري بحكم احساس وظيفه ديني، انقلابي و ملي خود و در انجام عهدي كه با امام و امت داشته است و دارد همچون هميشه به ياري حضرت حق در عرصه حضور فعال خواهد داشت و لازم مي داند در اين باب نظر خود را به استحضار ملت شريف برساند.

حضور در انتخابات قطعا بايد به انگيزه پيروزي و براي دستيابي به نتيجه اي باشد كه آن را به مصلحت كشور و مردم و آئين و نظام مي دانيم و تلاش براي پيروزي داراي موضوعيت است.

در اين برهه حساس به رغم تلاش و خدمت مسئولان محترم بر اين باوريم كه سياستها، رويه ها و اقدام ها، طي سالهاي گذشته كه فرصت ها و امكانات فراوان نيز در اختيار ملت و كشور بوده است، متاسفانه نتايج مطلوبي به بار نياورده است و اصلاح امور و تغيير روندها به نفع آرمان هاي انقلاب و مصالح كشور و مردم امري ضروري به نظر مي رسد و آنچه از اولويت و فوريت برخوردار است عبارتست از انتخاب و طي طريقي كه توفيق ما را در اين تحول بيشتر كند.

ضمن احترام به شخصيت انقلابي، ملي، ديني و سياسي حضرت حجه الاسلام و المسلمين جناب آقاي كروبي كه ايشان را از سرمايه هاي انقلاب و كشور مي دانيم، در مرحله حساس كنوني معتقديم كه انتخاب شخصيت ارزنده و انقلابي و روشن بين جناب آقاي مهندس مير حسين موسوي كه سابقه مديريت موفق در دورانهاي سخت را در كارنامه خود دارند، ما را به هدف فوري خود نزديكتر مي كند.

بنابراين مجمع روحانيون مبارز در جمع بندي نهائي خود با اكثريت قاطع به اين نتيجه رسيد كه جناب آقاي مهندس موسوي را به عنوان نامزد رياست جمهوري آينده معرفي كند و از ملت رشيد ايران بخواهد كه با درك موقعيت خطير و تهديدها و نيازهاي اين مرحله حساس با احساس مسئوليت و با شور و اميد در انتخابات آتي حضور چشمگير داشته باشد تا به ياري خداوند شاهد آينده اي مطمئن تر و بهتر براي ميهن و ملت باشيم انشاءالله.

مجمع روحانيون مبارز 1388/1/24  

تاريخ : | | نویسنده : vandish |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.