عصر ایران – در حالی که کمتر از 24 ساعت به آغاز رای گیری انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری باقی مانده است ،خبرهای رسیده از استان های مختلف کشور حاکی است که شوروشوق وصف ناپذیری تمامی شهرها و روستاهای کشور را برای شرکت در انتخابات فرا گرفته است.

به گزارش عصر ایران ، تجمعات روزانه و شبانه هواداران نامزدهای انتخابات در شهرهای مختلف کشور بی سابقه بوده و اگر این خیل عظیم جمعیت تنها بخشی از شرکت کنندگان انتخابات 22 خرداد را نمایندگی کنند می توان مشارکت مردم در انتخابات 22 خرداد را بالای 70 درصد تخمین زد.

از شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران ،مشهد ،شیراز ،تبریز، اهواز ،اصفهان خبر می رسد که دیشب (چهارشنبه شب) با توجه به اینکه آخرین شب تبلیغات انتخابات بود ، جمعیت میلیونی مردم تا ساعت های نزدیک صبح در خیابان ها بودند و با سر دادن شعار و در دست گرفتن تصاویر و پوسترهای نامزدهای مختلف مردم را به حضور در پای صندوق های رای دعوت می کردند.

با وجود انتشار  اخباری  مبنی بر درگیری محدود برخی هواداران نامزدها با یکدیگر ،گزارش مهمی از زدو خورد یا درگیری جدی بین هوادارن نامزدها دریافت نشده است و خوشبختانه تجمعات هواداران کاندیداها با آرامش و متانت و البته گاه با خطاهای فردی بوده است.

حضور جمعیت انبوده و صدها هزار نفری در استقبال از نامزدها و سخنرانان ستادهای مختلف انتخاباتی  در شهرها و استان های مختلف کشور، نشان از این دارد که می توان به طور یقین  به مشارکت گسترده مردم در انتخابات روز جمعه 22 خرداد امیدوار بود.

در این حال نامزدهای انتخابات آتی نیز روز و شب گذشته آخرین تلاش های تبلیغاتی خود را با حضور در شهرها و استان های مختلف کشور به انجام رسانده و از امروز به مدت 24 ساعت منتظر شرکت هوادارانشان در پای صندوق های رای هستند.

با توجه به قراین و شواهد مختلف از جو اجتماعی موجود در تمامی نقاط کشور می توان به جرات ادعا کرد که روز جمعه 22 خرداد قطعا شاهد حضور و مشارکت آگاهانه مردم در مسیر تعیین سرنوشت کشور خواهیم بود .

تاريخ : | | نویسنده : vandish |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.