مهر: معاون طرح و برنامه وزارت تعاون از پیشنهاد به سازمان تربیت بدنی برای واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس به شکل تعاونی سهامی عام خبر داد.

عبدالمجید غریب رضا از آمادگی وزارت تعاون برای تشکیل تعاونی های سهامی به منظور واگذاری سهام دو باشگاه بزرگ فوتبال کشور به مردم خبر داد و گفت: پس از اعلام برنامه ریزی برای واگذاری سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سوی رئیس جمهوری، وزارت تعاون با سازمان تربیت بدنی نامه نگاری کرده است.

معاون طرح و برنامه وزارت تعاون اظهار داشت: از طریق این نامه وزارت تعاون اعلام آمادگی کرده تا در قالب اجرای سیاستهای اصل 44 قانون اساسی، شرکتهای تعاونی سهامی عام برای عضویت کسانی که تمایل به خرید سهام این دو باشگاه را دارند تشکیل دهد.

غریب رضا در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: طرح این پیشنهاد به هیچ وجه به منزله خرید سهام این دو باشگاه توسط بخش تعاون نیست.

وی ادامه داد: در نامه نگاری انجام شده با سازمان تربیت بدنی اعلام کردیم که می توانیم با تشکیل شرکتهای تعاونی سهامی عام، سهام این دو باشگاه را به مردم واگذار کنیم.

معاون وزیر تعاون بیان داشت: در واقع با طرح این پیشنهاد سعی شده تا مشارکت مردم در خرید سهام این دو باشگاه در قالب تعاونی های جدید سهامی عام دنبال شود.

غریب رضا تاکید کرد که تمامی بازیکنان این دو تیم، حامیان و کادرهای اداری و فنی می توانند سهامدار این دو باشگاه بزرگ فوتبال در زمان واگذاری باشند.

به گفته وی پیشنهاد و تمایل وزارت تعاون این است که سهام این دو باشگاه فوتبال در قالب تعاونی های سهامی عام و اصل 44 به مردم واگذار شود.

معاون طرح و برنامه وزارت تعاون در پایان سخنانش به این نکته اشاره کرد که واگذاری سهام این دو باشگاه فوتبال نیز باید از طریق سازمان خصوصی سازی و در چارچوب های قانونی انجام شود.  

تاريخ : | | نویسنده : vandish |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن زالو چیست؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
تحلیل آماری
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.